Відеонагляд та охоронна сигналізація

Охоронна сигналізація

У сучасному світі особливо актуально постає питання безпеки, саме тому люди все частіше звертаються за встановленням охоронних сигналізацій та систем відеоспостереження.

Охоронна сигналізація – це пристрій, який дозволяє Вам бути впевненими у безпеці Вашого офісу, складу та будинку чи квартири чи іншого приміщення. Охоронна сигналізація призначена для попередження несанкціонованого доступу до вашого майна.

Зазвичай сигналізація складається зі охоронної панелі — приладу, який збиратиме та аналізуватиме інформацію, яка поступила з охоронних датчиків. Охоронна панель виконує запрограмовані у ній функції, які виконуються при спрацюванні датчиків. У комплект охоронної сигналізації входить пульт управління, який відображає стан сигналізації та призначений для її програмування і здійснюватиме постановку та зняття з охорони. У стартовий набір також бажано включити джерело безперебійного живлення (ДБЖ), кабельну мережу та охоронні датчики.

Сучасна охоронна сигналізація виконуватисе для Вас не тільки охоронні функції та й істотно полегшить життя, і зекономить бюджет.

Відеонагляд

Грамотно організована система відеоспостереження істотно зменшить можливість несанкціонованого проникнення на житлові чи комерційні об'єкти. Система організації відеоспостереження має особливу структуру, що складається з камер відеоспостереження, пристрою запису (відеореєстратора), а також пристрою для відтворення - монітору.

Продукція та послуги:

Надаємо  послуги з проектування, монтажу та обслуговування систем охоронної сигналізації, відеонагляду, та локальних мереж передачі даних.